09 Nisan 2014

TTNET İnternete Uzaktan Bağlanmakta Sıkıntı Çekiyorum!

Yapmış olduğum şikayetler sonrası internetime uzaktan bağlanmakta sıkıntı çekmekteyim. İnternet bağlantısı dengesiz bir şekilde; sinyal düşüp yükselmektedir. Telefonda yapmış olduğum görüşmelerde resetlenmesi gerektiğini söylediler ve bu hat başında iken gerçekleşti ama hala dengesiz bir şekilde internetim. En kısa sürede çözüm beklemekteyim TTNET'ten.

Sami 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön