22 Mart 2013 #1701471

Ttnet İnternet'e Girmediğim Halde Kotam Doluyor!

Birkaç ay önce Ttnet bizimle görüşerek aboneliğimizi 2 yıl daha uzattı, bizde kabul ettik . İlk zamanlar 5 tl, 15 tl gibi rakamlar geliyordu faturamıza( burdan da hiç kullanmadığımızı anlayabilir siniz) lakin son 3 aydır bir haftasonu en fazla 2 saatlik internet kullanımım sonucunda msj geliyor kotanızın % 80 ini kullandınız. Koskoca 30 günde bn toplam da 5 saat kullandıysam nasl kotam doluyor? 3 olan kotam akşam baktığım 3-4 koltuk takımı ile 4 küsür nasıl olabiliyor. Önce indirim yapıp biz bunları sizden çıkarırız demenin yeni şekli bu mu ? 2 yıllık sözleşmeyide uzattınız . Bir daha asla Ttnet !Sürekli kesinti takılma,

Özlem 84 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön