24 Ağustos 2015

TTNET İnternete Bağlanma Sorunu!

Son 48 saattir internetim kesilip tekrar geliyor ve ortalama 2 dk bağlı kalarak sonrasında kesilip tekrar gelmesi sürekli bir hal aldı. 444 0 375'i aradığımızda gerekli müdahalenin yapıldığı ve eskisinden daha iyi kullanabileceğimiz söylendi ve kısmen haklı çıkıldı, artık 2 dk yerine 3 dk da bir kesilmeler başladı. Modem üzerindeki ışıklar her kesilme esnasında tamamen sönüp tekrar yanıyor. Sanki modemi kapatıp açıyormuşuz gibi bir izlenim yaratıyor. Kesilmelerin düzeltilebilmesi için desteğinizi rica ediyorum.

İlter 302 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön