28 Ağustos 2013 #1980285

TTNET İnternete Bağlanamıyorum!

2012 Nisan ayında Türk Telekom'dan yeni bir telefon hattı ve 24 aylık sözleşme ile TTNET ADSL aylık sınırsız internet hizmeti almaya başladım. 2013 Nisan ayında adres değişikliği yaptım. Yeni adresimde internette sürekli kesintiler olmaya başladı. 444 0 373'ten defalarca arıza kaydı yaptırdım.


Gelen teknik ekiplerin müdahalelerinden sonra internete hiç bağlanamaz oldum. Bağlantı kutusundan su almış dediler, arılar yuva yapmış dediler, hızı düşürdük modemde internet ışığı yanıyor dediler, telefon hattında spliter yok dediler, modeme bağlı olmayan spliter taktılar, en sonunda modemde sorun olabilir başınızın çaresine bakın dediler. Aylık 55 TL ücret ödüyorum. İnterneti kullanamıyorum, ne yapmalıyım.

Erdinç 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön