26 Ağustos 2013

Ttnet İnternet'e Bağlanamıyorum!

Ocak 2013'de TTNET üyesi oldum ve bu tarihten beri hattımda kopmalar yaşıyorum. Konuyu defalarca müşteri hizmetlerine iletmiş olmama rağmen 8 aydır herhangi bir iyileştirme yapılmadı. Hatta çoğu kez saygıdan mahrum yaptıkları işin bilincine varamayan TTNET personeli telefonu yüzüme kapattı. Defalarca Türk Telekom ekipleri evimde inceleme yaptı ve herseferinde duyduğum cevap "evinizle santral arası 3 km, bu mesafeden Kopma yaşarsınız" şeklinde oldu. Bağlanabildiğim durumlarda ise hızım 2 Mbit' i geçmedi.


1)Oturacağım eve TTNET mi karar vermeli?
2)Ödediğim fatura neyin karşılığı?
3)Alt yapının yetersizliği benim problemim mi?
4)Telefon yüzüme ne hakla kapanıyor?
Sorularımın cevabını merakla bekliyorum.

Mustafa 31 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa27 Ağustos 2013

  problemin giderileceğine ilişkin bilgilendirme kesinliklikle yapılmadı

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mustafa27 Ağustos 2013

  8 aydır telefonda anlatılan masalların aynısını tekrar dinlemiş bulunuyorum.Akıl tutulması yaşayan, algılamadan mahrum sadece para almaya yönelik bir firma. Değerli arkadaşlar sizlere sesleniyorum ttnet kullanmayın.Problem çözme değil problem oluşturma zihniyetiyle çalışan bir firma. Artık böyle bir firmanın müşterisi olduğum için kendimden utanıyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön