06 Mayıs 2013 #1780201

Ttnet İnternete Bağlanamıyorum!

30 Nisan 2013'te evime kablosuz internet bağlattım. İnternet bağlantısı bilgisayarımda göründüğü halde bir türlü internete giremiyorum. Herhangi bir siteye girmeye çalıştığımda bilgi.ttnet.com.tr adresine yönlendiriliyorum. O adreste de borcunuzdan dolayı hattınız kapanmıştır diyor. Ben interneti yeni bağlattım. Acaba nasıl borcum olabilir?


İlk günden itibaren ttnet müşteri hizmetlerini arıyorum; ama sürekli beni oyalıyorlar. Sizi arayacağız diyorlar. Ama sadece 1 kere aradılar ve sorunu halledemediler. Sizi tekrar arayacağız diyorlar; ama ses seda yok. Ben Sarıkamış'ın bir köyünde öğretmenim. Burada imkanlarımız kısıtlı.

Hakan 160 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön