15 Şubat 2013

Ttnet İnternete Bağlanamıyorum!

01/07/2012 tarihinde internet bağlantımda bağlanma sorunu ile ttnet müşteri hizmetlerini aradım yetkili kişilere sorunumuz hakkında bilgi verdikten sonra en geç 3 iş günü içerisinde arızamın giderileceğini taahhüt ettiler lakin gelen teknik servis elemanları hattımızın kontrolünü yapmadan iç tesisat da problem olduğunu söylediler lakin arızadan 25 gün önce tüm tesisati yenilettim iç ölçüm yapmadan gittiler ve hala internet hizmeti alamıyorum.


Bu zaman içinde faturalarımı ödemedim dolayısı ile hattım kullanıma kapatıldı konuyla ilgili dilekçe yazmama rağmen tarafıma dönen olmadı mağduriyetimin giderilmesini ve kullanmadığım zaman dilimindeki faturalarımın tarafıma geri ödenmesini istiyorum.

Ahmet 186 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön