21 Temmuz 2014

TTNET İnternete Bağlanamama Ve Bağlantı Kesilmesi!

Bir haftayı aşkın süredir yaşadığım Sınırlı erişim probleminden ötürü bağlantıda kopmalar yaşıyordum, bilhassa sabah saatlerinde. Bu münasebetle müşteri hizmetlerine duruma ilişkin şikayetlerimi bildirdim; servislere durumun intikal edeceği söylendi; ancak hiçbir şeyi çözüldüğü yok, hiç bağlanamamağa başladım.

An itibariyle 5-7 dk arası kopmalar aralıksız devam ediyor. Özetle şikayetim; uzun süredir problemimin çözülmemesi, müşteri hiz. acziyeti, Çorlu TTNET'in de çalışmama eğilimidir. Acil çözüm bekliyorum.

Gökhan 1.829 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Ağustos 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı25 Temmuz 2014

  Bu saat itibariyle, servis personeli problemle alakalı buraya geldi. Probleme ilişkin çözüme yönelik yardımda bulundular, henüz bir çözüme ulaşmış değilim; ancak yakın zamanda çözüleceğini tahmin ediyorum. Oldukça gecikmeli olsa da geri dönüş yapıldı. Teşekkürler.

 • Gökhan25 Temmuz 2014

  Şikayetin yayınlanmasının üzerinden dört gün geçmiş olmasına rağmen hiçbir şey çözülmedi. Söz konusu sorunda iki haftadır devam ettiği için söz konusu sürece ilişkin olumlu hiçbir değerlendirmem bulunmuyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Temmuz 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön