23 Eylül 2013

TTNET İnternete 16 Gündür Bağlanamıyoruz!

04.09.2013 tarihinde TTNET'ten almış olduğumuz modem 17 gün üstünden geçmesine rağmen internet hizmeti alamıyoruz bu süre zarfında TTNET müşteri hizmetleri Türk Telekom, TTNET
bayiliğini de aramamıza rağmen defalarca herhangi bir ilerleme olmadı internet hizmeti alamıyoruz halen.


Tarafımıza defalarca arayıp şikayetimizi belirtmemize rağmen tarafımıza dönülüp bir bilgi verilmemiştir. Üstüne hizmet alamadığımız internet paketinden bu ay ki faturayı gönderdiniz faturanın günü şaşmıyor ama hizmete gelince hep laf. Bir an önce internetimizin açılmasını talep eder tarafımıza bilgi verilmesini ilginizi rica ederim.

Fatih 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön