25 Şubat 2013 #1651990

Ttnet İnternet Yok!

Ttnet aylık kulanım ücretini almakta kararlılığı ne yazık ki hizmette göstermiyor 3 aydır internet doğru dürüst 15 gün çalışmadı ilgili birime defalarca iletilmesine rağmen sonuç yok boşu boşuna ttnet parası ödüyoruz tazminat davası açmaya karar verdim devlet param diye bize her işlemi yapmakta haklı görüyor fakat vatandaşın vergileri tam istiyor hizmete gelince hizmet yok.

Ahmet 33 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet30 Temmuz 2013

    olumsuz hitap güzel çözüm yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön