19 Şubat 2013 #1642667

Ttnet İnternet Yok!

Kasımdan beri İnternet bağlantım yok ve Ttnet ile görüştüğümde Ip alamadıklarını ve modem arayüzüne ulaşamadıklarını belittiler. Airtes yetkilisine aktardılar ve Modemim arızalı olduğu yenisini almamın daha iyi olacağı söylendi ve Dün akşam Modemim geldi fakat o kadar para vermeme ve rağmen hala internete bağlanamıyor, IP alamıyor ve modem arayüzüne ulaşamıyorum.


Airtesi aradığımda modemle ilgili bir sıkıntı olmadığını ve ttnet alt yapısında yenilenme olduğunu ve Ttnet le ilgili sıkıntı olduğunu dış modem Ip almadığını ve arıza kaydı oluşturmam gerektiği söylendi. Boşa para verecek kadar zengin bir millet değiliz. Lütfen artık biri bu konuyla ciddi olar ilgilenebilir mi?

Buket 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön