30 Nisan 2013 #1770300

Ttnet İnternet ve Tivibu Bağlantısı Yapılmadı!

23.04.2013 tarihinde üçlü kampanya kapsamında telefon,internet ve tivibu üyesi oldum. Telefon bağlantısı 2-3 gün içerisinde sağlandı ancak internet ve Tivibu bağlantısı halen firmaca yapılmamıştır. Telefon bağlantısı için gelen ekip modemimin gelen ekipçe kuruluacağını ve sonrasında internet üzerinden tivibu bağlantısının oluşacağını belirttiler.


Probleme ilişkin firmaya yapılan 5-6 kez şikayet başvurusuna rağmen somut bir netice alınamamıştır. Son gelen sms te 1296**83 bildirim numarası ile şikayetin takip numarası bildirilmiştir.


Bağlantıların ve internet hizmetinin kullanıma uygun olmasına rağmen, modem ve tivibu kuracak ekibin gelmemesi nedeniyle sözkonusu hizmetlerden yararlanamıyorum.

Halil 35 Okunma

Cevaplar

  • Halil26 Temmuz 2013

    kampanya fiatı ile ödediğim fiat arasındaki fark çok farklı bu sebebden dolayı

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön