23 Ocak 2014 #2251183

TTNET İnternet ve Telefon Nakil İşlemi!

Yaklaşık bir aydır nakil konusunda sorunlar yaşadım ve en son 09/01/14 tarihinde nakil başvurum alındı. Belirtilen süreç dolmasına rağmen hala nakil gerçekleşmedi. Müşteri hizmetlerini arayarak şikayet talebinde bulundum fakat bir geri dönüş alamadım. Benim derdim işimin görülmesi. Müşteri hizmetlerini aramaktan ve şikayetçi olmaktan gerçekten sıkıldım.

Gökhan 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Gökhan31 Ocak 2014

    Nakil sürecini takip ediceklerini söylemelerine rağmen, bir hafta geri dönüş olmadı. Bunun üzerine tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda nakilin iptal edildiğini söylediler. Aboneliğimi en kısa sürede iptal ettireceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön