20 Şubat 2013 #1643112

Ttnet İnternet Ücretlerinde Artış!

Bir yıldır TTNET Yalın internet kullanmaktayım. Son faturam sözleşmemin 9.02.2013 tarihi itibariyle bittiği gerekçesiyle 60 TL yerine 75 TL olarak geldi. İtiraz ettiğimde de bunun doğal bir uygulama olduğu, bilgilendirilmem gerekmediği söylendi.


Kanunen imzaladığım sözleşme bittiyse ya beni bilgilendirmeleri ve faturanın 75 TL olacağı söylenmeli ya da aboneliğimi bitirmeleri gerekirken hiçbir bilgilendirme yapmadan fatura miktarının artırılması hele ki kendi internet sayfalarında dahi YALIN İNTERNET 8 Mbps kullanımının ücreti 63 TL olarak görülürken 75 TL'lik bir fatura gönderilmesi ne kadar doğru?

Mehmet 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından görüşme sağlanarak bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön