05 Haziran 2015

TTNET İnternet, Telefon Nakil İşlemleri Sorunlu!

Yukarıda belirttiği internet, telefon, Tivibu nakil işlemlerinin sorunu bitmiyor!

Şenay 41 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2015

  Müşterimiz ile 06.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Şenay06 Haziran 2015

  Tnet, telefon ve Tivibu nakil işlemlerim yapıldı ama daha önceki paketim fiber olmadığı için fibere geçmek zorunda bırakıldım. Oysa ben sözleşmede 2 yıl boyunca aynı fiyatı ödeyeceğim, hiçbir değişiklik olmayacak şeklinde onay almıştım. Ayrıca ben 2 aydır nakil işlemimi başlattığım halde yeni kullanmaya başladım ve kullanmadığım zamanın fatursaı da geldi, ben kullanmadığım internet için niye para ödeyeyim bu konuları da dikkate almanızı ümit ediyorum.

 • Şenay06 Haziran 2015

  TTNET, telefon ve Tivibu nakil işlemlerim yapıldı ama daha önceki paketim fiber olmadığı için fibere geçmek zorunda bırakıldım. Oysa ben sözleşmede 2 yıl boyunca aynı fiyatı ödeyeceğim, hiçbir değişiklik olmayacak şeklinde onay almıştım. Ayrıca ben 2 aydır nakil işlemimi başlattığım halde yeni kullanmaya başladım ve kullanmadığım zamanın ücreti de geldi, ben kullanmadığım internet için niye para ödeyeyim bu konuları da dikkate almanızı ümit ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön