13 Mart 2015

TTNET İnternet Tarife Değişikliği

26 Şubat tarihinde 16 mbps olan ADSL paketimi 50 mbps hiperinternet paketine yükseltmek için işlem yaptım. Geçiş gün sürer denildi fakat herhangi bir değişim olmamasına ve 3 günün geçmesine rağmen bir fark olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım 1 Mart tarihinde kübra hanım ismindeki temsilci 50 mbps paketimin bulunmadığını bunun sistem tarafından iptal edildiğini sebebini bilmediğini ve tekrar aynı paketi onaylatmam gerektiğini söyledi. Bende şaşkınlıkla onaylattım bu sefer 9 günlük bir geçiş süresi verdi bende bekledim ve bir fark olmayınca 9 Mart tarihinde tekrar aradım yine sebep belirtmeden ve dinlemeden konuyla ilgili sizi arayacaklar dedi ve olayı kapadı ne arayan var ne soran hala bekliyorum.

Tevfik 55 Okunma

Cevaplar

  • Tevfik16 Nisan 2015

    Prosedür olarak beni aradınız ama hiçbir gelişme olmadı. Yan evlerimde bu hizmet mevcut ve oturduğum yer özel bir site sokagımın başında TTNET kutusu var. Ve bir görevliye rastladığımda bana "sizin sokağın tamamı bu hizmeti destekliyor böyle bir şey nasıl olur isterseniz tekrar başvurun" dedi. Artık sıkıldım sizin müşterinin peşinde koşmanız gerekirken ben sizin peşinizde koşuyorum. Yan evler hizmet alırken benim alamamam gerçekten çok çok komik ve TTNET adına çok trajikomik ve üzücü.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön