13 Mayıs 2013 #1795493

Ttnet İnternet Sürekli Kopuyor!

Tam tarihini hatırlamıyorum ama 2012 Ekim ya da Eylül ayından bu yana internetimde sıkça kopmalar oluşuyor. Defalarca aradım müşteri hizmetlerini, arıza kaydı bıraktım her seferin de sorununuz çözüldü deniliyor ama ne hikmetse şu anda bile hala sorun devam ediyor. Modemi değiştirdim, splitter'ı değiştirdim, 3 gün önce Türk Telekom'a arıza kaydı bıraktım ve bir görevli gelip hattı kontrol etti. Evin içindeki ana hatla ince kablonun bağlantısını tekrar yaptı ama hala sorun devam ediyor.


Kasım ayında ttneti aradığımda hızımın 12 mb olmasından dolayı olabileceğini söyleyip hızım düşürüldü. 8 mb yaptılar ama hızım 5mb zor görüyor. Hızımdan da oldum.

Murat 42 Okunma

Cevaplar

  • Murat19 Mayıs 2013

    Benim görüşülmeyip bilgilendirilmede yapılmadı. 2 Kez aramışsınız o sırada da dersteydim telefonu duymadım.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön