06 Mayıs 2013 #1780349

Ttnet İnternet Sürekli Kopuyor!

İnternetim sürekli kopuyor her 10 dakika arasında 1 2 dakika net kopuyor modemden dediler modem aldım sprinter dediler değiştirdim bütün kabloları değiştirdim yine aynı ve Ttnet müşteri hizmetlerini aradım güvenlik sorusu ev adresimi sordular adresi verdim uyuşmuyor diyorlar farklı bir adres var adresi doğru söyleyin diyorlar 26 senedir buradayım ne doğru adresi diyorum uyuşmuyor diyorlar. Fatura bu adrese geliyor parayı böyle ödüyorum o nasıl oluyor diyorum ben bilmem diyor ya böyle bir şey görmedim, ayrıca her ne kadar şikayet etmem gereken yer varsa edeceğim tüketici hakları vs. Ttnet de kimse yardımcı olmuyor.

Mehmet 333 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön