05 Aralık 2013

TTNET İnternet Sürekli Kopuyor!

Yaklaşık 3-4 aydır internet hızımızı yükseltmemize rağmen hala yavaş ve sürekli internet kopmaktadır. Son 2-3 haftadır kopmalar sıklaştıkça 4 gün önce TTNET'i aradım konu ile ilgili çağrı açtım fakat hala dönen olmadı. İlginç taraf ise dün tekrar arama yaptığımda kaydın silindiğini fakat her ne hikmetse kaydın neden kapandığını öğrenemedim (sistemsel hatadan dolayıymış).


Dün saat 22:00'da konuştuğum arkadaş bugün bana cep telefonumdan mutlaka dönüş yapılacağını bildirdi fakat saat 20:15 ve hala çağrıma dönen cevap veren yok.


TTNET hizmet kalitesini tamamen düşürmüştür ve kesinlikle müşteri memnuniyetini 2. plana atmıştır. Ayrıca internet hızı olarak dünya standartlarıyla baş edememektedir.

Cemil 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön