05 Nisan 2013 #1726370

Ttnet İnternet Sürekli Kesiliyor!

181627**** hizmet nolu ADSL hattım normalde 8 mpbs e kadar tarifedir. Bulunduğum mahallede 4 mpbs den üstü çalışmıyor. Hattım kesilip duruyor. Her ay hızımı bir kere artırılıyor. Ben arıyorum düşürtüyordum. Düşürülemezse internetim 10 - 15 dk da bir kesilip duruyor. Daha önceden defalarca problemimi belirttim. Gerekiyorsa hızım hep 4 mbps de kalsın. Ben artık buna birşey demiyorum. Ama eğer hızı artıracaksanız bulunduğum bölgede altyapınız güçlendirin.

Süleyman 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön