25 Mart 2013 #1704381

Ttnet İnternet Sürekli Kesiliyor!

Son 20 gündür internetim sürekli gelip gidiyor. Müşteri hizmetleri pek çok defa görüştüm. Her müşteri temsilcisi aynı şeyi söylüyor. Arıza kaydı aldığını ve ekipman yönlendireceğini, modemin açık kalmasını istediğini söylüyor fakat hiçbir şey yapılmıyor, hiç kimse gelmiyor ve
ilgilenmiyor. Sorun belki bizden de kaynaklanıyor olabilir ama en azında adam gibi ilgilenilsin.


Sadece herkese yaptığı gibi otomatik mesaj gönderiyorlar. Bu mesajı yazana kadar bile 20 defa internet gitti geldi. Bir de kalkmış memnuniyet anketi yapıyorlar sıkılmadan. Ya interneti iptal ettireceğim yada mahkemeye verip hakkımı yasal yollardan arayacağım. Karşılarında saf yok.

Erdem 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön