29 Mart 2014

TTNET İnternet Sorunumuzu Çözen Yok!

Bir aydır internetimiz gelip gidiyor. Bugünden itibaren hiç yok biz bir şirketiz bütün işlerimiz internet yoluyla oluyor kaç saattir arıyoruz müşteri hizmetlerini arıza kaydınız oluşturuldu diyor fakat ne gelen var ne giden siz nasıl hizmet veriyorsunuz insanları bu şekilde mağdur ederek mi ? Modem mi değiştirilecek ne yapılacaksa gelip yapılsın yeter artık sürekli bu durumla karşı karşıya geliyoruz, biz her iki günde bir bunu yaşamak zorunda değiliz ki sizin bize bunu yapmaya hakkınız yok.


Hizmet veriyorsanız eğer müşterinizi memnun etmek zorundasınız.

Merve 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön