10 Ekim 2015

TTNET İnternet Sıkıntısı!

İnternetim çok sık kopmalar yaşadığım için, müşteri temsilcileriyle görüşmeme rağmen her defasında hiçbir sonuca ulaşılmadı. Her defasında müşteri temsilcileri aynı cümleyi kuruyor " sistemde bir sıkıntı yok, bilgisayar servisinizle görüşün", internetin yavaşlığı veyahut kopmaların servis sağlayıcısından kaynaklı değil de nasıl oluyor evimdeki bilgisayardan kaynaklı olabiliyor?. 16mbit internet paketim var, 10 gündür daha sağlıklı bir internet kullanmışlığım yok, parasını ödediğim interneti neden tam verimiyle kullanamıyorum? Neden müşteri temsilcileriniz her seferinde sorunu modemime, veya kullandığım bilgisayara atıyor? Yapamıyorsanız, olmuyor diyin olsun bitsin.

İşil 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön