30 Mart 2013 #1716192

Ttnet İnternet Sıkıntısı!

Oturduğum bölge de hafta içi saat 18 den 23 e , haftasonu ise saat 12 den 21.00 a kadar sürekli bir internet sıkıntısı çekiliyor , komşular bile aynı sıkıntıyı çekiyor . Destek ekibi ise yalnızca yoğunluktan bahsediyor. Siz adil kullanım kotası uyguluyorsunuz yeri gelince , peki neden adam akilli bir internet hizmeti vermiyorsunuz? Yoğunluk varsa serverlarınızı güçlendirirsiniz , yoğunluk var diyerek kestirip atmakla hizmet verilmiyor. Bu gidişle bütün site olarak farklı bir firma seçeceğiz.

Aybars 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön