15 Nisan 2013 #1743176

Ttnet İnternet Sık Sık Kopuyor!

İnternet bağlantım sık sık koptuğu için TTNET müşteri hizmetlerini aradım. Arıza kaydı yapıldı ve hat kontrolü yapılıp sorunun giderildiği söylendi. Bağlantı kopma sorunu devam edince bu kez modemi servise gönderdim ama bağlantı problemi yine düzelmedi. Farklı marka bir modemle bağlantı kurmayı denediğim halde ve farklı bilgisayarlarla bağlanmayı denediğim halde sorun yine çözülmedi. İnternetim sürekli koptuğu için sağlıklı kullanamıyorum. İnternetimi kesintisiz kullanmak istiyorum.

Bayram 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön