01 Mayıs 2013 #1773251

Ttnet İnternet Sabit Ücretin Yeni Bir Sözleşme Yapılmadan Arttırılması!

Sabit ücretli limitsiz internet bağlantım için gelen faturada, uzunca bir süredir (2006'dan beri) sözleşmemde yazmakta olan miktar asıl olacak şekilde ödememe rağmen, bir süre sonra, herhangi bir yazılı veya sözlü onayım veya Ttnet tarafından bilgilendirme olmaksızın miktarın arttırıldığını gözlemledim.


Artış tutarı çok yüksek olmamasına rağmen sözleşmede belirtilen miktarın bu şekilde değiştirilmesi yasal olarak sıkıntılı bir durum. Miktar fazla olmadığı için bir çok kişi gibi bunu çok önemsemedim. Ancak yapılan uygulama, sözleşmeye bağlı bir tüketici hakkının ihlali olması dolayısıyla hukuki yollara başvurmadan, sorunun telafi edilmesini umut ediyorum.

Dogan 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön