14 Mayıs 2013 #1797224

Ttnet İnternet Paketim İptal Edilmiyor!

Yaklaşık olarak 1 aydır her hafta Ttnet müşteri hizmetlerini arayıp kullandığım ( daha doğrusu kullanmadığım çünkü o evde yaşamıyorum artık ) internet bağlantısının kesilmesini talep ediyorum. Ancak her defasında "sistemsel bir hatadan dolayı hattınız beklemede" diyor müşteri temsilcileri. Benim merak ettiğim nokta koskoca Ttnet kendi içindeki muhtemelen çok basit sistemsel bir hatayı gideremiyor mu?

Çağdaş 38 Okunma

Cevaplar

 • Çağdaş29 Mayıs 2013

  Yukarıdaki koun ile ilgili tekrar aradım herhangi bir gelişme yok. TTNET müşterisi olduğum için artık TTNET i değil kendimi suçluyorum!. 1.5 aydır alt tarafı 1 hat beklemeden çıkartılıp kapatılacak. Yapılacak işlem 1 cümle ile tarif edilebiliyor. Ben her hafta arıyorum. Her hafta müşteri hizmetlerindeki arkadaş "ilgili birime konu ile ilgili mesaj" yazıyor. Ama o ilgili birim komple izine mi çıktı bana bir garezleri var anlamadım. Yazıklar olsun demekten başka bir şey diyemiyorum artık. Önümüzdeki haftaya kadar da bu olay çözülmez ise modemi söküp atacağım. Fatura gönderirlerse de ödemeyeceğim. ÇÜNKÜ İSTEMEDİĞİM BİR HİZMETİ BANA ZORLA VERİP SONRA FATURASINI KESİP GÖNDEREMEZLER!

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Çağdaş20 Mayıs 2013

  18 Nisan'da 10:30 da internet paketimin iptali talebinde bulundum. Yine aynı gün, 11:00 da iptal talebimi geri çekme talebinde bulundum. Sonrasında evimi taşıdım ve yaklaşık olarak 1 aydır ttnet müşteri hizmetlerini arayıp paketimin iptali talebinde bulunmak istiyorum ancak "sistemsel bir sorundan ötürü" benim paketim bir türlü iptal edilmiyor. Her hafta müşteri hizmetlerini arayıp sürecin hızlandırılmasını istiyorum. Kimse yardımcı olamıyor (yada olmuyor). Dün yaptığım son görüşmede dediler ki TTNET müdürlüğüne gidin. Ben gidemeyeceğimği makina mühendisi olduğumu, fabrikada çalıştığımı belirttim. Ama sağolsun TTNET 1 aydır "sistemsel hatayı" düzeltip hattımı iptal edemedi!!!

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön