14 Ekim 2014

TTNET İnternet Paket Değişikliği Ve Hız Problemi!

Ben 1 Ekim tarihinde internet paketi değişikliği için TTNET Müşteri Hizmetlerine (Yani 444 0 375'e) başvurdum. İnternetimin bir üst pakete geçmesi için işlem yaptım ve bana bu işlemin anlık olduğunu söylediler bende geçişi gerçekleştirdim. Ancak internetimin geçişi olmadı. Ertesi gün tekrar görüştüğümde bana 3 ile 15 gün arası sürdüğünü söylediler. Bekledim 10 gün geçti internetim iyice yavaşladı. 11 Ekim'de internette neredeyse video açamayacak hale geldim. Tekrar görüştüğümde bana anlık işlem dediler? Yani nasıl eğitim veriyorsunuz temsilcilere? Konuyu bilen yok.Ben internetim hızlansın diye başvuruyorum internetim iyice yavaşlıyor ve kesin bilgi veren bile yok.

Can 79 Okunma

Cevaplar

 • Can16 Ekim 2014

  Tekrar belirtiyorum. 16 Gündür paket değişikliğim olmadı ve bu süre zarfında defalarca Çağrı Merkezi ile irtibata geçtim. Defalarca kayıt oluşturdum. Defalarca şikayette bulundum. Paket değişikliği yapıp internetim hızlansın diye başvururken nasıl internetim tamamen kasılır bir türlü akıl sır erdiremiyorum ve defalarca görüşmeme Halen bir sonuç yok. 16 Ekim yani bugün "son" kaydımı oluşturdum. 1 gün içerisinde çözümlenmezse en kısa sürede paketimi iptal edip yasal çerçevede bütün imkanlarımı kullanacağım.

 • Can16 Ekim 2014

  Mesajlarda çözüme ulaştıracak sorun yok. Belirttikleri Çağrı merkeziyle en az 16 kere görüştüm şuan halen sonuç yok. Mail boş bir mail. Çalıştığım için izin alıp gidip iptal dahi edemiyorum. En kısa süre içerisinde yasalar çerçevesinde ne kadar hakkım varsa hepsini kullanacağım.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Ekim 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Can14 Ekim 2014

  13 gündür herhangi bir kontrol yapılmamış mı? Yani illa şikayette mi bulunmamız lazım? Hani sonuç? Ben geçici cevaplar istemiyorum kesin sonuç istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Ekim 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön