22 Nisan 2013 #1757372

Ttnet İnternet Oldukça Yetersiz!

Antalya merkezde yeşil antalya sanayi sitesinde reklam şirketim var bütün çalışmalarımız internet üzerinden yapılıyor koskoca sanayide 2mb gelen internet oldukça yetersiz sıkıntı yaşamaktayız işlerimizde aksamalar meydana gelmekte daha önce yapmış olduğumuz sayısız müracata rağmen şikayetimizden sonuç alamadık. TTnet adsl den dolayı sıkıntılıyız 386 esnaf farklı iş yeri adına yazıyorum bu şikayetimi.

Yalçın 43 Okunma

Cevaplar

  • Yalçın26 Temmuz 2013

    TTNET SADECE PARA ALMAYI BİLİYOR SAĞLIKLI HİZMET ALAMIYORUM TTNET DEN BENDEN TAM MÜŞTERİ PARASI ALIYOR ANCAK HİZMET 2MB BİLE DEĞİL NİSAN YAPMIŞ OLDUĞUM ŞİKAYET HALA GEÇERLİDİR. TTNET DEN MEMNUN DEĞİLİM KEPEZ BÖLGESİNDE BAŞKA İNTERNET VERİCİSİ OLMADIGINDAN MECBUR BIRAKILIYORUZ TTNET E...

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön