18 Eylül 2013 #2017326

TTNET İnternet Naklim Hala Gerçekleşmedi!

09.09.2013 tarihinde internet nakli için başvurmuş olduğum aboneliğim 17.09.2013 tarihi olmasına rağmen hala nakil işlemimi gerçekleşmedi. Bana verilmiş olan Ankara Polatlı TTNET hizmet numarasını defalarca aramama rağmen bir kişinin dahi cevap vermediğini görmüş bulunmaktayım.


TTNET beni abonesini ilgilenmeyerek mağdur durumda bırakmıştır. Böyle hizmet anlayışı hiçbir firmada yoktur. Müşteri ile ilgilenme bu kadar kötü olabilir. Paramızla rezil olmak deyimini bize gösterdiğin için teşekkürler TTNET!

Muhammed 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön