19 Eylül 2013 #2019757

TTNET İnternet Nakil ve Bağlantı Sorunu!

01/09/2013 tarihinde İnternet, Adsl hattımın nakli için başvuruda bulundum. Telefon hattım hemen akabinde 04/09/2013 tarihinde bağlanmasına rağmen halen daha İnternet'im aktifleştirilmedi. Müşteri hattını defalarca arayıp şikayette bulunmama rağmen bana kesin bir tarih söyleyemiyorlar. Kendilerinin taahhüt ettiği 8 iş gününü de zaten aşmış bulunuyorlar. Ve bölgesel bir arızanın olmadığını da biliyorum.


Çünkü apartmanda zaten daha önce de bu İnternet'i kullanıyordum. Telekom ve benim bağlı bulunduğum santral arasındaki iletişim eksikliğinden kaynaklı bir problem olduğunu çok iyi biliyorum. Ve gereğinin bir an önce yapılmasını istiyorum. Daha sistemli çalışma göstermelerini rica ediyorum.

Zeki 56 Okunma

Cevaplar

  • Zeki22 Eylül 2013

    Bugün ayin 22si ttnet hergün sikayetimin değerlendirme aşamasında olduğunu söylüyor. Artık çözüm aşamasına bir an önce gecsinler. Çok mağdur oldum.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön