21 Şubat 2013 #1645911

Ttnet İnternet Nakil ve Bağlantı Hızı Problemi!

Aslında o kadar çok konu var ki ama hepsini teker teker sıkılmadan yazacağım; 1)Nakil yaptırmak için o kadar uğraştım nakil oldu fakat kapıma kadar internet geliyor fakat modeme gelmiyor denildi. (sebebi modem ayarları imiş ama telefondan çözemedik nedense)Telefondan ekip yönlendirildi, nöbetçi ekip diye bir durumdan bahsediliyor ama şimdiye kadar gören olmadı ne yazık ki?


2)İnternetin olduğu günden beri hız 8Mbts e kadar olması gerekirken 0, 51 Mbts ile bağlanıyorum. Bir haftadan beri sorunum çözülmedi, onların çalıştığı saat benim de çalıştığım saat olduğundan nöbetçi ekip ilgilenecek denildi ama nöbetçi ekip diye bir şey yok!

Görkem 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön