05 Nisan 2013 #1727795

Ttnet İnternet Nakil İşlemi!

212 481 ** ** Numaralı telefonumu ve ona bağlı ınternet hattımı iptal ettirip, 212 557 ** ** numaralı 24 ay taahhüt vermiş olduğum telefonun ve o hatta bağlı ınternet hizmetinin ilgili adrese nakledilmesini talep etmiştim. Haftalardır telefon ve internet hizmetinin açılmasını bekliyorum. 4440375 müşt. hiz. onlarca kez arıza kaydı oluşturmalarına rağmen şu ana kadar ne telefonum nede internetim kapalı bekletilmekteyim. Hiç bir yetkili ve işi çözecek muhatap bulamamaktayım. 14 yıldır Telekom 10 yıla yakın da Ttnet Müşterisiyim. Alamadığım hizmet nedeniyle yaşatılan mağduriyetin, kaybettiğim zamanın ve çektirilen stresin bedelini kim ödeyecek.

Mutlu 61 Okunma

Cevaplar

  • Mutlu02 Ağustos 2013

    TTNET ve TÜRKTELEKOMUN Şu gayrı ciddiliğine ve vurdumduymazlığına bakarmısınız.Cevap basma kalıp bir paragraf yazısı...önce milletin gazını almak için; 'Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.' bir beklemeye alma maili sonrasında bırakın çözüm üretmeyi bir kenara bırakın nezaketten uzak bir üslupla telefonları müşterisinin suratına kapatan ve kesintisiz iletişimleri olan(!) servislerine..TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. yönlendirmekle işi bitiriyorlar.ama bitmeyecek hukuki yollarla bu cevabı da gasp edilen vaktimi,paramı da geri alacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön