03 Eylül 2013 #1991263

TTNET İnternet Nakil Gecikmesi, Fatura Kesilmesi!

Trabzon'dan İzmir'e taşınalı yaklaşık 40 gün oldu. Telefon üzerinden internet hattımın nakil başvurusunu yaptım. 2 iş günü içerisinde gerçekleşeceğini bildirdiler. 1 hafta geçmesine rağmen nakledilmedi. Bunun üzerine sayısız yeniden başvuru/telefon görüşmesi yaptım TTNETmüşteri hizmetleriyle.


Durumun acil olarak kaydedildiği bildirildi. Geçen hafta Türk Telekom Bölge Müdürlüğü'ne gittiğimde, nakil işleminin Trabzon'da askıda kaldığı söylendi. Bütün bunlara rağmen bana yine fatura geldi. Bu memnuniyetsizlikten dolayı İnternet'imi kapattırmak istediğimi söylediğimde nakil olmadan kapatma yapılmayacağı belirtildi. Ama kimsenin beni nakil için ne arayıp ne de sorduğu var. Yasal haklarımı kullanmak istiyorum.

Mehmet 82 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet07 Eylül 2013

    başvurumun sistemde askıda kaldığı söylendi. bilgisayar ekranında adresim ve ismim gözüktüğüne göre bu askıda kalma bahanesi bana inandırıcı gelmiyor. Bu son TTNET aboneliğim

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön