31 Ocak 2014
Yorum Yap
#2267581

TTNET İnternet Kutusu Problemi!

İnternet kutusu sorunuyla bu hafta salı günü yaptığım şikayet sonrası yetkili firmanın 2 güne bağlanır cevabını aldım ancak 2 gün geçti hala haber yok. Bu tuhaflığa bir son verilmesini istiyorum, artık gelip bağlansın artık şu İnternet kutusu. Rica ediyorum gelmiyorlar tatlı dille söylüyorum gelmiyorlar sıkıcı olmaya başladı bu iş.

Hüseyin 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler