04 Kasım 2013

TTNET İnternet Kurulumu Yok Fatura Var!

18. 09. 2013 tarihinde aramızda imzalanan hizmet sözleşmesine karşın TTNET modemi teslim edip kurulumu gerçekleştirmemiş ve teknik elemanların yardımcı olacağı söylendiği halde yerine getirilmemiştir. Müşteri temsilcisiyle telefonda görüşmemize karşın hiçbir çözüm üretilmedi!


Kullanmadığımız internetin faturası da cabası tabi! Aynı şey iki evimde de vuku buldu. Teknik elemanlarının müşteriye ulaşması o kadar zor ki 1 saat telefonda orayı tuşla burayı tuşla en son karşınıza çıkanın kurduğu cümleler ve sonuç hep aynı!

Elzem 30 Okunma

Cevaplar

  • Elzem08 Kasım 2013

    Telefonda mailde ya da burada cozulecegine dair vaatler vermek kolay ben hala teknik elemaninizi goremedim.ve hala internetsizim!

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön