08 Şubat 2014 #2283114

TTNET İnternet Kullanmadan Fatura Ödetiyor

1 aydır evimize İnternet bağlatmaya çalışıyoruz. 31 aralık 2013 tarihinden bu yana en az 3 defa başvurduk. 2 kere telefonla 2 kerede bayiden. ancak bizim adresimize daha önce apartmandaki bir başkasının İnternet bağlatması ve bayinin adresimizi yanlış yazmasından dolayı bir türlü evimize İnternet bağlatamadık. İptal ettirmek istedik ama onuda yapmadılar. İlk başvuruyu yaptıktan yaklaşık 1 ay geçmesine rağmen İnternet bağlanmamasından dolayı iptal ettirmek istediğimizde 40 lira fatura ve iptal ettirme ücreti tarafımıza çıkarılmış oldu. Yani evimize modem getirilmeden elimize fatura verilmiş oldu.

Ömer 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön