03 Şubat 2014 #2271121

TTNET İnternet Kopma Sorununa Çözüm Yok

Yaklaşık 3 ay önce 6 gb kotalı kullandığım TTNET aboneliğimden sınırsız TTNET internet paketine geçtim. Sınırsız internete geçtiğimden beri sürekli İnternet kopması yaşamaktayım. Müşteri hizmetlerini 6 defa arayıp İnternet kopması sorunu yaşadığımı belirtmeme rağmen bugüne kadar çözülemedi.


TTNET Müşteri hizmetleri teknik ekip sizi arayacak demesine rağmen ne arayan var ne de soran ben sorunlarımla baş başa kalmış durumdayım. Kopmalardan dolayı bıkkınlık geldi. Ayrıca müşteri hizmetlerinin çok yetersiz olduğunu düşünüyorum. Modemin markasının Asus olduğunu söylüyorum. Bu markanın sistemlerinde kayıtlı olmadığını, yardımcı olamayacaklarını söylüyorlar.

Ali 65 Okunma

Cevaplar

  • Ali06 Şubat 2014

    Sorunuma çözüm üretilmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön