19 Şubat 2014
Yorum Yap
#2304039

TTNET İnternet Kopma Sorunu Çözülmüyor!

İnternet'te 4 aydır sürekli kopma yaşıyorum, bugüne kadar 4 sefer arıza kaydı için teknik desteğe geldiler ve başarılı olmadı. En son geldiklerinde yani Ocak ayının başında 60 TL servis ücreti karşılığında kablo değişimi yaptılar. Kopma sorunu gözle görülür şekilde düzeldiği göründü fakat tam olarak düzeldi denemez ve adil kullanım kotasını geçmememe rağmen İnternet hızı 1 megabitin altında oldu hep.


İnternet hızı sorunu yüzünden 11 Şubatta aradım hız güncellemesi yapıp düzeldiğini söylediler daha sonrada bulunduğum bölge 16 mb i desteklediği için hızımı 16 mbte çıkardım. Çıkardıktan sonra hız güzeldi fakat dakikada bir İnternet kopmaya başladı. Sorun için aradım ve telefonda kabalık yaptılar.

Muhammet 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları