09 Mayıs 2013 #1787253

Ttnet İnternet Kopma Problemi!

TTnet evimde süreli olarak kopma yaşıyorum.Hergün mutlaka belirsiz saatlerde kopma oluyor.Müteri hizmetlerini aradım ve 3 defa arıza kaydı oluşturdum.Ancak bu arıza kayıtları ile ilgli hiçbir şekilde dönüş almadım. TTnet bana hizmeti yarım yamalak veriyor ancak ben 10 yıldır gecikmesiz olarak faturaları ödüyorum. Bana verilmeyen hizmetin parasını ödemedim için ve arıza kayıtlarına cevap alamadığım için kesinlikle verdiğim parayı helal etmiyorum.

Ümit 33 Okunma

Cevaplar

 • Ümit10 Aralık 2013

  böyle bir görüşmenin ve problemin giderildiğine dair bilgi verildiğim ıspatlansın,bu firmadan özür dileyeceğim.Ancak problem giderilmedi ve beni her aradıklarında problemin giderilmedini belirttim.Her gün onlarca defa kesinti yaşıyorum ve bunun üzerine gelen teknik ekip hatalarının kendilerinden kaynaklandığını belirttikleri halde 10 tl servis ücreti yansıtlılmış faturama.Firma doğru cevap vermiyor...

 • Ümit08 Eylül 2013

  böyle bir dönüş yapılmadı, türk Telekom konu hakkında alan beyanda bulunuyor. Benim sorunumun çözüldüğü ile ilgili benim tarafımdan kesinlikle bir cevap alınmadı. Ayrıca sorun hala devam etmektedir.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. Yapılan görüşmede probleminin giderildiği bilgisi alınmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön