18 Haziran 2013

TTNET İnternet Kesintisi Yaşamaktayım!

Kullanmakta olduğum, TTNET Fiber internetimde kesinti yaşadım ve acil olduğunu belirtip çağrı bıraktığım halde geri dönen kimse olmadı.


Fiber internet modemimin İnternet ışığı sürekli kırmızı yanıyor ve Power tuşu ise kırmızı şekilde 1 saniye aralıklarla yanıp sönüyor. Lütfen; internet kesintimi giderin. Lütfen; abonelik yaparken ki hızınızı, sorunlarımı giderirken de gösterin.

Özgür 2.086 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Özgür19 Haziran 2013

    KAç gün olmasına rağmen halen bir geri dönüş alamıyorum ve ne zama arasam hep aynı cümleleri duyuyorum; acil olduğunu belirtip yetkili birimlere haber veriyoruz. AMa ne yapılıp yapılmadığı ile ilgili bilgi hiç verilmiyor, en azından deyinki: şu şu kadar gün sonra işiniz hallolacak, şu anda şu işlemler yapılıyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön