16 Mart 2013 #1688506

Ttnet İnternet Kesintisi Problemi Yaşıyorum!

Ne zaman olduğunu ve ne kadar sürdüğünü anlayamadığım internet kesintileri yaşıyorum 3-4 aylık bir zamandır. Servisinizi aradık ama her zamanki gibi sorunun donanımımda olduğu söylendi. Baştan bunu doğru farz ettik ve ev içindeki tüm kablo tesisatını değiştirdik. Hatta telefonu bile.


Lütfen işinizi düzgün yapın ve bu kesintilere bir son verin. (İnternette bu konu hakkında araştırma yapınca çoğu insanın aynı dertten muzdarip olduğunu ve bu insanların ttnet altyapısını işaret ettiğini gördüm.)

Bahadır 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön