18 Mart 2014

TTNET İnternet Kesintisi

İnternetim yaklaşık olarak 1 haftadır kopup kopup düzeliyor. İlk aradığımda arıza kaydı oluşturuldu ve beni bilgilendirecekleri söylendi fakat geri bildiren olmadı. Ertesi gün internetim yine kopmaya devam etti. Bugün tekrardan koptu ve arıza kaydımın kapandığını TTNET'i aradığım zaman öğrendim. Fakat benim internetim düzelmedi. Aradığımda görüştüğüm kişi ufak bir ayrıntıdan kaynaklandığını ve kendisinin bunu düzelttiğini söyledi.

Fakat düzelmedi 2 saat içerisinde ben tekrardan aramak durumunda kaldım çünkü internetim tekrar ve tekrar kesildi. Çalışanların bilgi eksikliğinden kaynaklanıyor sanırım. İnternetimin artık düzene girmesini istiyorum.

Sonuç olarak faturaları düzgün ödemek zorundayız.

Meray 38 Okunma

Cevaplar

  • Meray19 Mart 2014

    Bana geri dönüş sağlandığı sırada toplantıdaydım ve bu yüzden cevap veremedim tekrarda dönüş yapıp bilgilendirilme sağlanmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön