03 Haziran 2013

Ttnet İnternet Kesinti Sorunum Giderilmiyor!

15.05.2013 gününden itibaren internet bağlantı sorunu yaşamaktayım. 18.05.2013 günü modemim değiştirildi "Fiber internete geçildiği için" denildi. Ama hala bağlantı sorunlarım devam etmekte. Kaç defa aradım ama sorunla ilgili bana 14 gündür geri bildirimde bulunulmadı. Yaklaşık yarım aydır bağlantı kopması yaşıyorum.


Aylık 65 lira fatura ödüyorum. Bunun yarısını hizmeti düzgün alamadığımdan dolayı geri almak da istiyorum. Gerekirse iptal bile ettirebilirim internetimi. İlgilenmenizi rica ederim.

Emrah 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön