09 Kasım 2013

TTNET İnternet Kesilmelerinden Bıktım Usandım!

Ben aramaktan usandım ama TTNET usanmadı galiba. Tarih 08/11/2013 saat 01:25 ile 01:42 arası tam 30 sefer internet kesilir mi bu kadarmı alt yapısı bozuk bu firmanın benim verdiğim parayı helal etmiyorum çünkü hak etmiyorlar.


Bir idareci de çıkıp kardeşim ne oluyor bu kadar arıza şikayeti nedir demiyor. Her aramamda tamam bu sefer oldu deniyor ama nerede...


Vallahi sayın idareciler lütfen ya bu sorunu çözemiyorsanız benim hattımı toplatın lütfen ya, lütfen ben sizi aramak istemiyorum artık ne zaman elini atsan internet tık kesilmiş. Vallahi hayal gibi bu şartlarda internet kesilmesiyle uğraşıyoruz kardeşim toplatın hattımı lütfen.

Yalçın 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön