27 Nisan 2013 #1766330

Ttnet İnternet Kampanyam İptal Edildi!

701164**** numaralı internet ve 412 861 **** nolu telefon abonesiyim.Diyarbakır Lice'den Hakkari Çukurca'ya ara tayinimiz çıktı,nakil işlemleri için müracaat ettim ancak hattımı bağlatacağım Edirne'ye gidemediğimden bu mümkün olmadı.


Müşteri hizmetlerini aradım hattımı telefonla birlikte iptal edelim dedim, sizin tarifenizi değiştirdikten sonra dondurabiliriz dediler.Kabul ettim ama ay sonunda bana 323.00 TL fatura çıkardılar.Kampanyamı talimatım olmadan iptal etmişler. Hiçbir sonuç alamadım faturayı da ödedim.Bu nasıl şirkettir artık bende çağrı merkezi ile olan konuşmalarımı kaydedeceğim.Bir söyledikleri diğerini tutmuyor.

İlker 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön