17 Ağustos 2015

TTNET İnternet Kalitesizliği!

Senelerdir verdikleri hizmetin kat be kat üzerinde para alarak iş yapan TTNET firması buna rağmen senelerdir hiçbir gelişim göstermeden istikrarlı bir şekilde devam ediyorlar. Upload hızı Download hızına göre çokça düşük ve download hızının hiç bir anlamı kalmıyor keza kendilerine gelen şikayetlerle önceden net internet hızı veren firma şimdilerde '-e kadar' ibaresini sözleşmelerine eklemişler ve hiçbir zaman söyledikleri hızı vermemişlerdir... Bunun da yanında Avrupa'daki bir çok ülkenin yanına bile yaklaşamayan bir kalite ile hizmet veriyorlar. Gönderdikleri servis elemanı başka birinin internetini kesmeye çalışırken benim internetimi kesmiş ve düzelttirene kadar 3-4 gün beklemiştim Vs. Vs.

Doğan 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön