21 Şubat 2013 #1646964

Ttnet İnternet İşlem Ücreti Yansıtmış!

Herhangi bir bilgi verilmeden tarafıma internet işlem ücreti yansıtılmıştır. Haksız bir uygulamadır. Bilgi vermeden müşteriden dayatma yolu ile bu ücretler alınmak istenmektedir. İnternet hızı yavaş ve müşteri hizmetleri çözümleri kısıtlı kalmaktadır. İşlem ücreti ile ilgili Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım. Müşterilerden bu şekilde alınan ücretler haksız şart niteliğindedir.

Arzu 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön