28 Mart 2013 #1712450

Ttnet İnternet Hizmetimi Kullanamıyorum!

Kullanmakta olduğum farklı bir firmadan Ttnet'e geçiş sağladım. Geçmeden önce 3 temsilci de kesintinin ancak 22:00-00:00 arasında en fazla 2 saat olacağını ve kesmeden önce de bana bilgi verileceğini ilettiler.


Fakat internetim dün öğleden sonra haber vermeden kesildi. Aradığımda ise sorun olduğu ve en kısa sürede ibaresini sürekli tekrarlayarak yardımcı olacaklarını belirttiler. Bana böyle bilgi verilmemişti dediğimde ise yanlış bilgi verilmiş hanımefendi yapabileceğimiz bir şey yok dendi.


Akşam 20:30'da internet üzerinden girmem gereken bir vizem vardı ve bu sebeple giremedim dersimden de kaldım. Şimdi tekrar aradım fakat hala aynı bilgileri alıyorum. Kimse yardımcı olmuyor.

Ayşe 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 28.03.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön