14 Şubat 2014 #2294022

TTNET İnternet Hizmetimi Alamadım!

Şubat 2013 tarihinde bağlatmış olduğum İnternet, sürekli olarak kesintiye uğradı. Konu ile ilgili bırakmış olduğum şikayetlere ya geri dönüş yapılmadı ya da sorun tam olarak çözülmedi. Hatta geri dönüş yapıldı ve sorun çözüldü denildi ancak ne geri dönüş oldu ne de sorun çözüldü! Taahhütlü olduğu için İnternet'imi kapatamadım.


Sorun ile alakalı bölge müdürlüğüne bırakmış olduğum şikayete herhangi bir geri dönüş yapılmadı. İnternet'imle alakalı olarak gerek hızında gerekse kesintiden dolayı sorun yaşadım. Geri dönüşler yeterli değildi. Sorun çözülmedi. Ayrıca faturalarıma baktığım zaman aylık farklılıklar görüyorum. Bunun sebebi nedir bilmiyorum ve bir açıklama bekliyorum.

Nevin 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön